poniedziałek, maja 28, 2012

Graduation!!!! Class of 2012!

27 maja 2012 oficjalnie Katarzyna Anna Kita ukończyła szkołę średnią z honorami, jednocześnie przechodząc do historii Ketchikan jako pierwszy exchange student, który kiedykolwiek otrzymał High School Diploma z Ketchikan High School.

Nareszcie się doczekałam i dostałam swój upragniony High School Diploma! Jednego dnia spełniło się tyle moich marzeń, że aż nie mogę w to uwierzyć, założyłam cap and gown, zostałam jednym z wyróżnionych specjalnie uczniów, rzuciłam czapką jak w prawdziwej amerykańskiej szkole, ukończyłam liceum w Ameryce! Cudowne uczucie kiedy spełniają się twoje marzenia. Następnie po graduation multum zdjęć i udaliśy się na rejs łodzią przez 2 godziny, po rejsie pojechaliśmy do centrum handlowego które dla nas zostało wynajęte na całą noc i mieliśmy tam grad party, a po graduation party mieliśmy śniadanie zakończone o 3 w nocy. W ciągu obu imprez było wiele nagród, 3 ipady, laptopy, telewizory, rzeczy przydatne w collegu itp. niestety nie udało mi się wygrać nic wielkiego, tylko bluzę szkolną no cóż przynajmniej było dużo świetnej zabawy. W ciągu grad party wypełniliśmy także kartki które odczytamy za 10 lat na zjeździe absolwentów, czyli jak widzimy siebie za 10 lat, cele które powinninśmy zrealizować do tego czasu, miasto w którym się mieszka, jaki zawód się wykonuje oraz wiadomość dla przyszłego siebie. Będzie naprawdę zabawnie za 10 lat to odczytać. 

Naprawdę fajne uczucie mieć już maturę i mieć mnóstwo opcji na kolejne lata życia :) 

Za 10 dni West Coast Tour, a do tego czasu pozostaje wykombinowanie wysłania bagażu którego mam zaaaa duuużżżooo, oraz spędzenie jak najwięcej czasu z przyjaciółmi.

Pozdrawiam z Alaski !!! 

GO CLASS OF 2012 !!
10 komentarzy:

 1. W Polsce jest uznawana amerykańska matura?
  Czy raczej HS Diploma jest tylko dla satysfakcji?
  Gratulacje wyróżnień! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje !! :)
   Amerykańska matura jest uznawana zarówno w Polsce jak i w innych krajach Europejskich.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Świetnie, gratuluję!
  A czy po powrocie wracasz do polskiego liceum żeby zrobić polską maturę? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co po powrocie do Polski? Wracasz? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. SAT jest uznawany tylko w USA z tego co wiem, high school diploma chyba jako matura w polsce jak sie nie ma GED, co pisalas?;)
  Gratulacje !! Tez bym.chciala hs diploma dostac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SAT i ACT są egzaminami pisanymi, jeżeli chce się dostać na uczelnię w USA.
   High School Diploma jest uznawana jako matura zagraniczna.
   GED natomiast jest to egzamin, który piszą ludzie, którzy nie ukończyli liceum, lub w przypadku wymieńców, którzy pisali ten test ponieważ szkoła nie chciała im dać HS Diploma.
   pozdrawiam :)

   Usuń
 5. ojejku to wspaniale :)
  jako jedyny wymieniec miałaś szczęście ! , ale jak o sie stało ? czy musialaś coś zrobić czy od razu w twojej szkole ci powiedzieli ze dostaniesz hs diploma ?
  pozdrawiam gorąco'Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile kosztowała Cię cała wymiana :)? Jakie wybierałaś przedmioty aby dostać hs diploma ?

  OdpowiedzUsuń
 7. ooo kolejna kielczanka! witam i zmykam ale napewno z następnym postem tu wrócę!
  Pozdrawiam z Annapolis

  OdpowiedzUsuń
 8. hej:) zamierzasz jakoś oficjalnie zakończyć bloga?

  OdpowiedzUsuń