niedziela, października 23, 2011

Brak czasu!! Senior Carnival i wycinanie dyń

Tak jak w tytule moi drodzy czytelnicy, brak czasu!!! Prace domowe, treningi, spotkania ze znajomymi po szkole, oraz szkolne wydarzenia sprawiają, że nawet nie ma czasu na porządny sen. Z ostatnich wydarzeń to oczywiście SENIOR CARNIVAL!!!!
Polega to na tym, że Seniors organizują wieczór gier i zabaw w szkole. Brzmi dziwnie "gry i zabawy"? Nie chodzi tu bynajmniej o jakieś proste przeciąganie liny, czy zabawę w "raz dwa trzy baba jaga patrzy" czy inne tego typu, są to gry z prawdziwego zdarzenia, bardzo przypominające te z Lunaparków. Byliśmy podzieleni na grupy po około 4-5 osób, każda grupa prowadziła inne stoisko, a było ich multum zwłaszcza, że wszystko rozgrywało się na dwóch salach gimnastycznych, holu głównym, oraz dwóch salach lekcyjnych.  W salach gimnastycznych były: piłka nożna, koszykówka, football, rzuty kurczakami, balonowy dart, black jack, ruletka, malowanie twarzy, cake walk, bungee run i więcej...
W holu głównym było Bingo, a w salach lekcyjnych salony gier elektronicznych ( automaty itp. )
Ja prowadziłam stanowisko rzutów do kosza, co było strasznie męczące 5 godzin nieustannego podawania piłek... ale za to było naprawdę bardzo fajnie.
Przez to, że my jesteśmy Seniors, a jak sama nazwa wskazuję "Senior Carnival", musieliśmy wszystko rozstawić, malować, sprzedawać bilety, prowadzić, a na końcu posprzątać. Ustanowiliśmy rekord szkoły w rozstawieniu i posprzątaniu. Rozstawienie zajęło nam 7 godzin, a posprzątanie 1,5 godziny, vice-dyrektor i równocześnie jeden z opiekunów klasy stwierdził, że Klasa 2012 jest najlepszą klasą jak dotąd, oczywiście jeden z uczniów zapytał go czy mówi tak każdej klasie, ale bez chwili zawahania wszyscy nauczyciele zgodnie wykrzyknęli NIE.Cała klasa seniors, czyli Class of 2012 !!


W tym tygodniu będziemy mieli kolejny spirit week, czyli w poniedziałek- pijama day, wtorek- beach day, środa - twin day, czwartek- school spirit day, piątek - jeans shorts day.


Przed chwilą wycinałam również pierwszy raz w życiu dynie!! Super zabawa, dużo roboty i świetne efekty !! :DKojarzycie może takie wideo http://www.tvn24.pl/26086,1721350,0,1,niedzwiadek-na-warzywnym-wegetarianin,wiadomosc.html   a więc to wydarzyło się właśnie w moim mieście, na dodatek właścicielka tego sklepu przyjaźni się z moją host mamą, oraz jest w moim rotary clubie :)

Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło w zimnej Polsce, a tym czasem na mojej Alasce 10 C w dzień, a 8 C w nocy ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz